RS150

McIntosh RS150 McIntosh RS150
  • Barevná variantaDoporučená cena
    Black 35.990,- Kč / 1 ks

Bezdrátový reproduktor

 

Základní informace

RS150  -  bezdrátový reproduktor

• Snadné přidání streamované hudby do jakékoli místnosti
• Vestavěné streamování: Spotify Connect, TIDAL Connect, Apple AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast, Roon Ready.
• Ovládejte přehrávání přímo z oblíbených kompatibilních aplikací pro streamování - není potřeba žádná speciální ovládací aplikace
• Dvojnásobný výstupní výkon
• Nový, rychle reagující digitální měřič LED

Bezdrátový reproduktor RS150 je snadno použitelný bezdrátový reproduktor, který je sice poměrně kompaktní, ale přesto poskytuje nadživotní zvukový výkon, kterým je společnost McIntosh známá. Jedná se o samostatné, kompletní řešení bezdrátového reproduktoru, které nevyžaduje žádnou speciální ovládací aplikaci. Namísto toho má zabudovanou řadu castingových technologií, jako jsou Spotify® Connect, TIDAL® Connect, Apple® AirPlay® 2, Bluetooth®, Chromecast a Roon Ready, které vám umožní snadno streamovat do RS150 z vašich chytrých zařízení.

RS150 je skvělý způsob, jak sobě nebo svým přátelům a rodině představit legendární kvalitu zvuku a standardy výkonu domácího audia McIntosh. Díky svým kompaktním rozměrům lze RS150 umístit a snadno přemístit téměř kamkoli ve vaší domácnosti.

Model RS150, který nahradil úspěšný bezdrátový reproduktor RS100, získal řadu promyšlených aktualizací. Hlavní z nich je celkové vylepšení používání a ovládání reproduktoru. Reproduktor RS150 již nepotřebuje speciální ovládací aplikaci, ale lze jej pohodlně ovládat přímo z oblíbených streamovacích aplikací, které využívají kompatibilní castingové technologie.

Výkon reproduktoru RS150 byl zdvojnásoben, woofer obdrží 90 W a tweeter 30 W. Na rozdíl od předchozích modelů je výkon reproduktoru RS150 vyšší. Nízkofrekvenční reproduktor byl také vylepšen z průměru 4" na průměr 5-1/4"; to spolu s větším a přepracovaným krytem nízkofrekvenčního reproduktoru přináší vyšší výkon s nižším zkreslením a hlubším rozsahem basů. Přidáno bylo také ovládání basů; to lze použít k vyladění výkonu v nízkých frekvencích na základě jedinečných vlastností místnosti a poslechových preferencí. Všechna tato vylepšení dohromady pomáhají zajistit legendární zvukový výkon značky McIntosh.

Model RS150 je kompatibilní s přehráváním digitálních hudebních souborů ve vysokém rozlišení 24 bitů/192 kHz (až 9216 Kb/s) v režimu Hi-Res služby TIDAL HiFi. Díky vestavěným možnostem streamování ve vysokém rozlišení je model RS150 koncovým zařízením Roon Ready; síťová zařízení Roon Ready mají vestavěnou technologii streamování Roon a jsou certifikována laboratořemi Roon Labs, aby poskytovala nejvyšší úroveň kvality a výkonu při síťovém streamování. Pro připojení Bluetooth používá zařízení RS150 rozhraní Bluetooth 5.0 s podporou standardu Advanced Audio Coding (AAC) s vysokým datovým tokem i standardu Qualcomm® aptX™ HD pro přehrávání zvuku ve vysokém rozlišení. Obsahuje také funkci Qualcomm aptX Low Latency pro vyšší rychlost přenosu zvuku, která zajišťuje synchronizaci zvuku s příslušnými vizuálními médii.

Model RS150 je vybaven novým osvětleným měřičem digitálního výstupu. Tento měřič, který je exkluzivní pro bezdrátový reproduktorový systém RS150 a RS250, je více než jen jednoduchý indikátor LED. Měřič s rychlou odezvou využívá ke sběru a zpracování zvukových signálů stejné důvěryhodné obvody, jaké najdeme v našich analogových měřičích; výsledky pak digitalizuje a vypisuje do pulzujícího, odstupňovaného pruhu, který má stejný zakřivený tvar jako naše známé analogové měřiče. Přední strana modelu RS150 se více podobá tradiční estetice designu McIntosh se skleněným čelním panelem ve spodní části reproduktoru. Nad skleněným panelem se nachází mřížka reproduktoru, kterou lze snadno odejmout a odhalit tak woofer a tweeter.

Pro připojení reproduktoru RS150 k síti je vybaven portem kabelového ethernetu a podporuje protokoly Wi-Fi a, b, g, n a ac. Je také kompatibilní se službou Google Assistant pro hlasové ovládání. Pro ovládání reproduktoru RS150 stačí mluvit na ovládací zařízení Google Assistant.1 Další informace získáte u místního prodejce.

Technické parametry


Model RS150
Výstupní výkon 90 W (30 W pro tweeter a 60 W pro woofer)
Počet kanálů 1
Vysokotónový reproduktor Titanová kopulka 1x 20 mm
Hlubokotónový reproduktor 5,25 x 6" s dlouhým chodem
Frekvenční rozsah  48 - 20 000 Hz
Přechdová frekvence 2 000 Hz
Kabelové vstupy ethernet
Bezdrátové vstupy Apple AirPlay 2
Bluetooth 5.0 A2DP with support for AAC, aptX HD and aptX Low Latency
Chromecast
Roon Ready
Spotify Connect
TIDAL Connect
Wi-Fi 802.11 a, b, g, n, ac 2.4/5GHz
Rozměry 19.5cm x 36.8cm x 21.9cm
Váha 8,4 kg

 

Média