Novinka Kulov blesk 2AKCE UKONČENA - Výměna starších za nové s bonusem ...

  

Akce " Kulový blesk " - UKONČENA

Uvažujete o výměně Vašich starších reprosoustav za nové - máte jedinečnou příležitost. Poslechnout a zakoupit u autorizovaného prodejce velmi dobré italské reprosoustavy Sonus Faber a k tomu získáte zajímavý slevový bonus.

Co je AKCE KULOVÝ BLESK?

Marketingová akce značky Sonus Faber zaměřená na podporu prodeje jejich reproduktorů formou získání slevových voucherů ( poukazů ) koncovým zákazníkem pokud přinese k autorizovanému dealerovi jakoukoliv pasivní „starou“ reprosoustavu.

Sleva na každý produkt Sonus Faber je v jiné nominální výši z oficiální ceníkové maloobchodní ceny s DPH.

Pro koho je AKCE KULOVÝ BLESK?

Koncový zákazník, který přemýšlí o vyměně aktuálních reprosoustav za nové. Slevový voucher ( poukaz ) na nové reproduktory Sonus Faber zákazník získá u autorizovaného pordejce při předání starých reprosoustav a pak následně u toho samého prodejce uplatní slevu, a to nejpozději do 30.06.2019 – vždy jen u toho dealera, kde získal daný voucher. Vyberte si model, najděte nejbližšího autorizovaného prodejce a dohodněte schůzku s poslechem reprosoustav Sonus Faber. Budete příjemně překvapeni libivým zvukem, italským čistým designem a kvalitním dílenské zpracováním.

Seznam autorizovaných prodejců Sonus Faber.

Náhled poukazu s uvedením slev na jednotlivé modely :

AKCE KULOV BLESK Sonus Faber 2018 1AAA