Blue Point Special EVO III Low

  • Barevná variantaDoporučená cena
    modrá 14.990,- Kč / 1 ks

MC gramofonová vložka s nízkým výstupem

Základní informace

Blue Point Special EVO III Low

Blue Point Special EVO III poskytuje rozsáhlou zvukovou scénu bohatou na jemnosti a je členem rodiny Oyster, která má za úkol získat hudební informace, které jste ze svých desek ještě neslyšeli. Představuje naši význačnou řadu přenosek s pohyblivou cívkou s otevřeným tělem a nabízí pocit prostorového povědomí, za jehož dosažení byste jinak utratili mnohem více. Následně přepisuje nuance kolem nástrojů s překvapivým realismem v celkově bohaté, texturované a tónově vyvážené reprodukci. Blue Point Special EVO III High je navržen pro použití s MM gramofonovými systémy, což znamená, že můžete dosáhnout zvuku s pohyblivou cívkou, aniž byste museli investovat do MC předzesílení.

Pro ty, kteří mají gramofonové sekce podporující MC, nabízíme Blue Point Special EVO III Low. Rozšiřuje možnosti modelu HO a nabízí skutečný zvukový přednes s pohyblivou cívkou, který je za vaše peníze jinde téměř nemožné najít. Dále snižuje šum, přesvědčivě přibližuje zvukový obraz a nese překvapení, které jste pravděpodobně u svých oblíbených LP neslyšeli.

Naše klasické modely
Naše klasická řada Oyster za více než 40 let a po celém světě za sebou zanechala tisíce okouzlených posluchačů. Tuto řadu tvoří naše modely Oyster (MM), Black Pearl (MM), Pearl (MM), Blue Point No. 2 (HOMC) & Blue Point Special EVO III (H & LOMC) - každý z nich je schopen přinést takovou míru vytříbenosti, jakou jste od svého gramofonového systému ještě neslyšeli. Tyto přenosky se za desítky let etablovaly jako vysoce hodnotné skvosty, které spolehlivě překonávají očekávání posluchačů za jejich investici. Naše řada Oyster, která se vyznačuje poctivostí analogové reprodukce, zůstává věrná tomu, co je v drážce, působivě a přesvědčivě znějící, aby vás přiblížila vaší hudbě.

Ruční výroba v Japonsku
Každá gramofonová vložka Sumiko, od Oyster po Reference, je ručně vyráběna v japonské Jokohamě - nedaleko vod, kde žijí naše stejnojmenné ústřice. Vybrali jsme podle sluchu ty nejlepší materiály, které dohromady poskytují výkon, jenž osvítil celé generace posluchačů. Každý design je důkladně zkoušen, dokud není zdokonalen. Výrobu pak realizují prvotřídní výrobci kazet s kolektivním smyslem pro přesnost a kvalitu. Výsledkem je plný obzor kazet, které se dychtivě chtějí představit vašemu analogovému systému - pevně věříme, že zde najdete perfektní kazetu pro vás.

 

Technické paramerty

 

Model

Blue Point Special EVO III Low

Typ

MC (Moving Coil)

Výstupní napětí / kanál

0.5mV @ 1kHz

Rozmezí možné svislé síly na hrot

1.8g - 2.2g

Doporučená svislá síla na hrot

2.0g

Hmotnost přenoskové vložky

8.3g

Zatěžovací impedance

>100Ω

Doporučená zatěžovací kapacita

100pF - 200pF

Vnitřní impedance

28Ω

Vertikální snímací úhel

20°

Hrot

0.3 x 0.7mil Elliptical

Materiál vinutí cívky

Vysoce čistá měď

Materiál a provedení chvějky

⌀0.5mm zpracovaný hliník

Poddajnost chvějky

12×10-6cm/dyn @ 100Hz

Frekvenční rozsah

12Hz - 40kHz

Separace kanálů

30dB @ 1kHz

Max. odchylka vyvážení kanálů

0.5dB @ 1kHz

Výměnný hrot

Přes prodejce